реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ

Єгор Фірсов: "Гречку роздавати не буду"

Колишній народний депутат, виключений з Блоку Петра Порошенка, Євгор Фірсов заявив на своєму блозі в "Українській правді" про намір балотуватися до Верховної Ради по чернігівському округу.

"Розглянувши ситуацію в різних округах, я вирішив, що піду по Чернігову, - пише Єгор Фірсов. - Чому саме це місто? Тому що Банкова, на великий жаль, перетворила його в якийсь портал по телепортації своїх ручних негідників у парламент".

Політик, схоже, не орієнтується, що в округ входять ще і села Чернігівського та Ріпкинського районів, бо говорить тільки про Чернігів. Заявляє, що купив кілька пар кедів і обійде кожен двір...

Довідка.
Єгор Фірсов був наймолодшим народним депутатом до свого виключення. Народився у 1988 році в Донецьку. Після закінчення Донецького університету (правознавство) працював вчителем у Авдіївці, але дуже мало, бо став помічником народного депутата Ірини Геращенко.
Один з організаторів Автомайдану в Донецькій області. Голова обласної організації партії "УДАР Віталія Кличка".

Протягом всього життя говорить російською мовою, проте вважає себе виключно українцем.Теги:автомайдан, округ 206, Донецьк, удар, Єгор Фірсов


Читайте такожКоментарі (0)
avatar