реклама партнерів:
Головна › Новини › Споживач

Є-Гроші - зручні кредити онлайн для всіх

Мікрофінансова організація Є-Гроші – це офіційно зареєстрована кредитна компанія, яка працює за українським законодавством. Онлайн кредити на Є-Гроші оформлюються повністю дистанційно за двома документами.

Компанія пропонує вигідні умови кредитування, прості способи укладання договору, виплат та повернення. МФО працює цілодобово, автоматично перевіряє та схвалює заявки на видачу миттєвих кредитів.

Коли варто звернутися за зручним кредитом

Кредити на картку в Україні надаються протягом години. Умови погашення менш вигідні, ніж у банках, але у мікропозик є низка значних плюсів. У яких випадках варто оформити зручний кредит онлайн:

 • Потрібно терміново потрапити на прийом до лікаря у приватній клініці або сплатити ліки;
 • Виникли незаплановані витрати, поломки техніки чи потреба зробити важливі покупки;
 • Бракує коштів до виплати заробітної плати;
 • Інші термінові витрати.

МФО прийде на допомогу в будь-який день і час доби, не вимагатиме виконання складних умов чи довгого очікування рішення. Кредитор не буде запитувати відомості про мету отримання позики, працевлаштування та рівень доходу клієнта.

Переваги зручних кредитів від Є-Гроші

Компанія Є-Гроші працює відповідно до норм законодавства, співпрацює з фізичними та юридичними особами. У 2021 р. на сайті Є-Гроші ви можете отримати онлайн кредит на банківську картку на вигідних умовах:

 1. Перша мікропозика завжди без відсотків. Оформлюючи договір, нові клієнти одержують знижку 100% ставки на будь-які суми. Щоб взяти участь в акції, потрібно просто виплатити позику вчасно.
 2. Оформлення договору за годину. Вам достатньо зареєструватися на сайті компанії та заповнити просту анкету.
 3. Прозорі умови кредитування. Достовірна інформація про умови погашення, процентну ставку та інші нюанси містяться в тексті договору.
 4. Клієнтська підтримка. З будь-яких питань можна звертатися у підтримку мікрофінансової організації телефоном, месенджерами або електронною поштою.
 5. Мінімальні вимоги. Оформити кредит онлайн можуть повнолітні громадяни України з будь-якою кредитною історією та джерелом доходу.

Дізнайтесь подробиці про онлайн кредити на офіційному сайті Є-Гроші. Ви знайдете всю необхідну інформацію на сайті, також можна зв'язатися з операторами технічної підтримки, якщо виникнуть труднощі.

Що знадобиться для оформлення зручного кредиту

Наша компанія пропонує прості способи співробітництва та мінімальні вимоги до позичальників. Для укладання договору з компанією Є-Гроші вам знадобляться:

 • Доступ до інтернету та мобільний телефон;
 • Паспорт, індивідуальний податковий номер;
 • Реєстрація на території України;
 • Будь-яке джерело доходу;
 • Іменна банківська карта.

Документи та банківська карта необхідні для збирання інформації про позичальника, підтвердження особи. Зверніть увагу, виплата мікропозики можлива лише на банківську картку, видану на те саме ім'я, що документи в анкеті клієнта.

Як отримати та сплатити зручний кредит

Для співпраці з МФО Є-Гроші необхідно зареєструватися на сайті компанії за допомогою мобільного номера, коду підтвердження та складного пароля.

Як оформити мікрокредит із особистого кабінету:

 1. Заповніть заявку на видачу кредиту. Дайте відповіді на всі питання з анкети, щоб підвищити шанси на позитивне рішення.
 2. Вкажіть суму та термін. Уважно розраховуйте свої фінансові можливості, щоб повернути кошти вчасно.
 3. Дочекайтеся рішення Є-Гроші. Розгляд заявки займе не більше 10 хвилин, повідомлення прийде по СМС і в особистому кабінеті.
 4. Укладіть договір. На телефон прийде одноразовий код для підтвердження згоди з умовами кредитування.
 5. Отримайте гроші. Перевірте баланс карти через кілька хвилин після укладання договору.

Мікрофінансова організація Є-Гроші гарантує швидку обробку заявок та миттєві виплати на банківські картки клієнтів. Виплатити кредит онлайн можна з тієї ж чи іншої банківської картки, через платіжні термінали та перекази. Уточніть способи повернення у співробітників компанії або перегляньте інформацію в особистому кабінеті.
Теги:споживач, фінанси, кредит, позика


Читайте такожКоментарі (0)
avatar