Головна › Новини › ПОДІЇ
Двох журналістів з Чернігівщини побили "беркутівці"
18-Лют-14 826 0.0 0
18 лютого під час наступу «Беркуту» на вулиці Інститутській у Києві було побито журналістку «Чернігів-інфо» Маріанну Харді та журналіста ніжинської газети «Уездные новости» Ігоря Волосянкіна. Про це повідомив Інституту масової інформації (ІМІ) Ігор Волосянкін.

За його словами, журналісти знімали протистояння на вулиці Шовковичній, спілкувалися, в тому числі, з бійцями «Беркуту». Коли почався наступ в бік Інститутської, вони почали бігти вниз, але їх наздогнали четверо беркутівців і почали бити. На обох журналістах були каски з написом «Преса».

«Ми кричали не своїм голосом - що ви робите, ми ж з вами тільки що говорили! - "Ну и что??" - і били далі. Зірвали з Маріанни каску і почали бити по голові. Я її затулив руками, але вони все одно били. Потім підбігли ще двоє беркутівців, які зупинили тих перших. Маріанна вже була непритомна. Ми дійшли до будинку Інститутська, 11 і заховалися в арці, там були поранені», - розповів Ігор Волосянкін.

Заходили беркутівці, один з них ще раз штовхнув журналістів з криками : «Ну шо, блядь?». «Маріанні промили ніс, вона відкрила очі. Прийшли беркутівці і запропонували їхати і лікарню, але я відмовився, сказав, що краще просто не бийте», - додав пан Волосянкін.

Після цього почалась зачистка і журналісти вирішили сховатися в під'їзді. «Там була ще старша жінка, у неї від гранати розірвало спину, люди почали приносити нам чай, ковдру, ту жінку обгорнули», - розповів Ігор Волосянкін.

Журналісти просиділи 40 хвилин, і коли стало тихіше, вирішили йти в безпечне місце. «Ми вдавали закоханих, йшли обійнявшись, бо коли бачать, що накульгуєш, то підбігають і добивають», - сказав пан Волосянкін.

У Маріанни Харді розбита голова і коліно, у Ігоря Волосянкіна побиті руки - голова більш-менш ціла, бо була в касці і в бронежилеті. На даний момент журналісти покинули Київ.

За даними «Телекритики», 18 лютого під час висвітлення масових заворушень у центрі Києва станом постраждали більше 20 журналістів.Телекритика


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Майдан, свобода слова, режим януковича, Чернігів


Читайте такожКоментарі (0)
avatar