реклама партнерів:
Головна › Новини › ЕКОЛОГІЯ

Двох лебедів врятували на замерзлому озері

Минулого тижня мешканець Городні Чернігівського району Василь Чигринець приїхав на озеро Студенець і побачив на льоду двох лебедів, що знесилено ходили водоймою. Про цю історію розповіла газета «Новини Городнянщини».

Василь Чигринець розповів журналістам: «Я бачу, що озеро повністю замерзло, вижити птахам не вдасться, тож почав їх ловити, Це було непросто — довелось загнати птахів у корчі. В одного з них крило було майже без пір’я. На березі та поверхності озера було видно сліди лисиці та обмерзлі пір’їни. Може, це саме вона намагалася їх спіймати».

Через волонтерів Городнянської громадської організації з захисту тварин і рослин «Милосердя» чоловік хотів прилаштувати лебедів у Менський зоопарк, де за ними б доглядали професіонали. Але звідти повідомили, що птахів можуть прийняти до себе лише за умови, що вони поранені.

Тому Василь Чигринець вирішив самостійно дбати про врятованих лебедів до самої весни, щоб з першим теплом вони могли повернутися на волю.Теги:Новини Городнянщини, лебеді, городня


Читайте такожКоментарі (0)
avatar