реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

Допомога на дитину збільшується

07-Чер-14 1149 0.0 0
З 1 липня розмір допомоги при народженні першої дитини збільшиться на 10 320 грн. Причому відтепер сума не залежатиме від того, чи дитина народилася першою, другою, а чи третьою і т.д. Держава встановила фіксований розмір допомоги – 41 280 грн.

Про це повідомили у прес-службі Мінсоцполітики.

Це передбачено Законом України «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні», який схвалений парламентом 27 березня 2014 року.

Окрім того, для оптимізації соціального захисту сімей з дітьми допомогу при народженні дитини та по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку об’єднано в один вид – допомогу при народженні дитини.

Одразу по народженні дитини родині виплачуватимуть 10 320 грн. Решта суми допомоги (30 960 грн) родина отримуватиме впродовж 36 місяців по 860 грн щомісяця. Якщо член родини, який отримує допомогу вирішить вийти на роботу, виплати продовжуватимуть до досягнення дитиною 3 років.

Час перебування члена родини у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку зараховується до трудового стажу, відзначено в повідомленні.

У Мінсоцполітики наголошують, що допомога, яка була призначена до 1 липня 2014 року, не буде переглядатися, а виплачуватиметься в тих же розмірах і термінах, адже згідно із Законом України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» допомога при народженні дитини надається у розмірі, встановленому на дату народження дитини.

Нагадаємо, наразі розмір допомоги залежить від черговості народження: за першу дитину дають майже 31 тис. грн, за другу – 70,5 тис. грн, за третю – близько 141 тис. грн.Теги:уряд Яценюка, демографія, допомога на дитину, соціальні виплати


Читайте такожКоментарі (0)
avatar