Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО
Добрянка, про яку ледь не забули...
17-Січ-20 261 5.0 0
Ця громада ледь не втратила своє право на створення.

Два перших роки реформи вона гарненько так була намальована в перспективному плані. Об‘єктивно повинна була створюватись за всіма параметрами спроможної громади. Але через, мабуть, десь особисті перестороги посадовців, боязнь нового, невіру в можливість змін, навіть ініціатив до створення громади не було.

Згодом гегемонія районної влади переважила здоровий глузд, був змінений перспективний план, і ця громада з нього зникла.

Два роки ми переконували сільських і селищного голів цього унікального старообрядчого куточка області наважитись на самостійне життя. Довгі роздуми, вагання...

І нарешті п‘ять громад - Горностаївська, Клубівська, Новояриловицька, Олешнянська сільські та Добрянська селищна об‘єднались в Добрянську селищну об‘єднану територіальну громаду. 18 грудня Кабмін зробив подарунок до перших виборів цій громаді і відновив її в перспективному плані області. А 22 грудня громада обрала голову і місцевих депутатів.

І ось відсьогодні почались їх повноваження на першій сесії Добрянської селищної ради в чудовій залі прекрасного молодіжного центру громади.

Сподіваюсь, посадовці опанують всі складні виклики, які чекають їх в цей непростий рік.
Ага, і наступна сесія місцевої української влади відкриється все ж під звуки національного гімна, про який сьогодні в клопотах забули...

Ірина КУДРИКТеги:Добрянка, Ірина Кудрик, децентралізація, ОТГ


Читайте такожКоментарі (0)
avatar