До Чернігова їде Фаріон: готовність номер раз
![](https://siver.com.ua/_nw/131/s53002200.jpg)
Відома мовознавець, народний депутат від Свободи" Ірина Фаріон представить у Чернігові свою книгу про мову. Звісно, українську. Книга зветься "Мовна норма: знищення, пошук, віднова". І якщо така книга викликає шалений інтерес -- то... непогані наші справи.
Вона представила свою книгу навіть шахтарям Фіми Звягільського -- певно, цей старий мудрий єврей не встояв перед напористим шармом львівської націоналістки. Що вже казати про ніжинських чи чернігівських дядьків у погонах і при посадах...
Читайте також |
Коментарі (0) |