Головна › Новини › "Біла Хата"
Дитяча творчість. Переможці конкурсу визначені
09-Бер-11 2333 0.0 0
Перший обласний конкурс дитячої літературної творчості «Хай весь світ дивують нині діти неньки України», організований чернігівськими письменниками та Чернігівською обласною бібліотекою для дітей ім. М.Островського за підтримки дитячих бібліотек області і присвячений 20-річчю Незалежності України, визначив переможців.
Таку інформацію надала редакції Віра Вересоцька, заступник директора Чернігівської обласної бібліотеки для дітей ім. М.Островського.

У конкурсі взяли участь 160 дітей з усіх регіонів області, вони представили понад 200 власних творів, серед них — вірші, казки, легенди, гуморески, байки, фантастичні оповідання. Головні теми: рідна Батьківщина, велика й маленька, любов до мами, увага до братів наших менших, до рідної природи, перемога добра.
Переможцями в номінаціях «Поезія» та «Проза» стали 14 авторів, твори яких, за умовами конкурсу, будуть надруковані у травні й видані окремою книжкою, а також друкуватимуться в обласному часописі «Літературний Чернігів»; а інші твори, що також відзначені, розміщуватимуться на веб-сайті Чернігівської обласної бібліотеки для дітей ім. М.Островського.

Всі автори найкращих творів нагороджені спеціальними дипломами, грамотами, книжками. Урочисте нагородження переможців відбулося 25 лютого в Чернігівській обласній бібліотеці для дітей ім. М.Островського.
Проводити такий конкурс планується щорічно.
Від редакції: в одному з номерів «Білої хати» ми надрукуємо деякі твори переможців.Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:проза, конкурс, література, дитяча творчість, переможці, Островського, Поезія, бібліотека


Читайте такожКоментарі (0)
avatar