Головна › Новини › ПОДІЇ
Дискусія міліції і самооборони у прямому ефірі
14-Лют-14 1166 5.0 1
Щойно на сайті "Високий Вал" завершилась он-лайн дискусія між заступником начальника УМВС в Чернігівській області Валерієм Костильовим та керівником загонів самооборони, колишнім начальником відділу УМВС Едуардом Альохіним.

Глядачі мали можливість спостерігати за аргументами сторін щодо подій у Чернігові під час знесення євромайдану, штурму обласної державної адміністрації, побиття та пограбування людей, що відбуваються зараз тощо. І що чекати після 17 лютого, коли завершується дія вимог закону про амністію, що його журналісти назвали законом про заручників.

Вів розмову відомий журналіст Олексій Маслов, у ній також брали участь журналісти Владислав Савенок, Євгенія Анцибор, Олег Головатенко та Василь Чепурний.

Подивитися запис дискусії можна на сайті Високий ВалТеги:загони самооборони, міліція, Майдан, УМВС в Чернігівській області, Високий Вал


Читайте такожКоментарі (1)
avatar
1
Майдан постійно змінюється і кадрово і ментально, практично вийшов зпід впливу опозиції, стає все більше радикальним і непередбаченим. Чи не випустила опозиція джіна з пляшки?
avatar