Головна › Новини › ЕКОНОМІКА
Cкільки ви винні державі за проданий транспорт?
12-Лис-10 1121 5.0 0
Яку частину від доходу, отриманого за продаж транспортного засобу необхідно віддати державі — це питання цікавить сьогодні багатьох жителів України, які не хочуть конфліктувати із законом.

Оподаткування операцій з продажу або обміну об'єкта рухомого майна регулюється Законом України „Про податок з доходів фізичних осіб”.

Коли продається один з об'єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля, мотоцикла, моторолера або моторного (парусного) човна не частіше одного разу протягом звітного податкового року доходи продавця від зазначених операцій оподатковуються за ставкою у розмірі 1% від вартості такого об'єкта рухомого майна за умови сплати (перерахування) ним суми державного мита до бюджету або суми плати нотаріусу за нотаріальне посвідчення відповідного договору до такого посвідчення.
Дохід, отриманий платником податку від продажу протягом звітного податкового року більш ніж одного із зазначених об'єктів, підлягає оподаткуванню за ставкою 15%.

Відділ масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПІ у м. ЧерніговіДопомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесокКоментарі (0)
avatar