реклама партнерів:
Головна › Новини › Споживач

Цілий райцентр Львівщини відмовився від газу!

В той час, коли на Чернігівщині, як і по всій Україні знову й знову рапортують про підсадження, тобто підключення, хуторів і сіл до російського голубого шантажу, тобто вогню, райцентр Золочів (Львівщина) - перше містечко в Україні, яке повністю відмовилося від газу для опалення, і перейшли на його альтернативу – усі котельні працюють на дровах. Міські чиновники кажуть: до такого рішення підштовхнули високі ціни на газ і щорічні заборгованості. Тепер, завдяки дровам, хочуть зекономити зо три мільйони гривень на рік, розповідає 5 канал. Усі бюджетні установи – а їх майже півсотні – та близько півтисячі квартир Золочева відтепер гріються завдяки дровам.

Нагадаємо, що на Чернігівщині більш ніж достатньо дров, а ще є і торф. Тож при розумній організації проблем з опаленням не може існувати в принципі. Та й й набагато екологічніше опалювати оселю дровами, а не смердючим газом.
Але ж ні -- треба посадити всіх на газову голку. Може тому, що вона російська?

Ігор Гриньків, міський голова Золочева: «Наш бюджет 14 мільйонів. То, практично, ми десяту частину бюджету зекономили відразу. Ми складаємо плани і впродовж п’яти років поміняємо всі тепломережі, 10 кілометрів, на попередньо ізольовані труби». На реконструкцію котелень місто не витратило жодної гривні. Переобладнали все коштом інвесторів, яким на 10 років передали в оренду оновлені котельні".

Тож чиновникам Чернігівщини варто їздити тепер не за гряницю, за так званим досвідом ( до речі, який такий досвід з Європи вони привезли і застосували в нас -- ну, крім віскі, шнапсу і рому, звісно?), а -- в Золочів. І для бюджетів, знову ж таки, економія.

Марко БУРКОТеги:газ, Золочів, Україна - Росія, газова залежність


Читайте також


Коментарі (0)
avatar