реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОГЛЯД

Цікава гастрономічна ініціатива!

Ваша родина може похвалитися власною унікальною стравою, рецепт якої передається з покоління в покоління? Прийшов час поділитися нею з широким загалом та зробити її відомою!

У 2022 році в Чернігові заплановане видання унікальної книги рецептів «Чернігівщина: кулінарна спадщина». Реалізацію даного проєкту розпочато з метою збереження гастрономічного спадку нашого регіону. Для цього по всій області будуть збиратися старі традиційні рецепти, буде проведена їх систематизація та згодом вони увійдуть до великої збірки.

Усіх небайдужих чернігівців закликають доєднатися до цієї ініціативи: опитати старших родичів, пригадати страви та їх рецепти з дитинства, пошукати їх у родинних кулінарних книгах. Тільки разом можливо зберегти та відродити традиційну кухню Чернігівщини, зробити її популярною серед містян та гостей регіону!

Участь у проєкті – це ваш шанс увічнити свою родину та свій унікальний рецепт на сторінках книги!

Відібрані рецепти увійдуть до збірки «Чернігівщина: кулінарна спадщина». Авторів рецептів, що будуть відібрані для друку, запросять на презентацію видання (за сприятливої епідемічної ситуації).

Збірку буде видано за підтримки Управління культури та туризму Чернігівської міської ради.

Вікторія СИДОРОВАТеги:Вікторія Сидорова, кулінарні рецепти


Читайте також


Коментарі (0)
avatar