Головна › Новини › ПОГЛЯД
Чого боїться РПЦ? – Революційного православного духу!
16-Вер-18 406 0.0 0
Розрив відносин РПЦ з Константинопольським патріархатом став в певній мірі шоком для віруючих та священнослужителів УПЦ МП.

Багато хто висловиться, що так керівник РПЦ Кирило Гундяєв намагався вплинути на рішення Вселенського Патріарха про надання Томосу про створення помісної церкви в Україні і в деякій мірі вони будуть праві, проте… Необхідно зрозуміти, що Україна для РПЦ - це більша половина віруючих від усього загалу, тобто фінанси від приходів, а в першу чергу вплив на свідомість українців через маріонеток з УПЦ МП, може зникнути і це бути велика перемога народу, який відстояв право на волю під час Революції Гідності.

Але більш за все керівник РПЦ Кирило Гундяєв та президент РФ Володимир Путін бояться, ні навіть не так, страшаться, що прагнення українців - революційний дух до повної свободи від “процветающего русского мира” може перейти і на інші підконтрольні патріархати. Вже є подібні висловлювання в Білоруській, Латвійській, Естонській, Грузинській православних церквах, бо там вже давно розуміють, що РПЦ не хвилює питання збереження душі людини, а тільки самозбагачення та політичний вплив на незалежні держави з боку РФ.

За жадібність до грошей віруючих, намагання вплинути на політичну складову в державі та байдужість до проблем українського народу необхідно піддати керівника РПЦ Кирило Гундяєва – анафемі та назавжди відлучити від церкви, бо Божа справа не може співпадати з політикою Путіна та його загарбницькими планами.
Все буде Україна!!!

Сергій УКРАЇНСЬКИЙТеги:злодії, московський патріарх, РПЦ, УПЦ МП


Читайте такожКоментарі (0)
avatar