реклама партнерів:
Головна › Новини › Гарячий коментар
Чернігівський регіонал був "дахом" для сепаратистів
01-Груд-15 1632 5.0 1
Розслідування ТСН виявило цілий ряд замаскованих пропагандистів Кремля буквально "під крилом" Міністерства інформаційної політики. Прикриттям для проросійських діячів слугували громадські організації, що зареєстровані в Чернігові - пише сайт ПіК

Шестеро членів прокремлівської організації "Медіалюстрація" – Дмитро Василець, Євген Тімонін, Павло Тисевич, Єкатерина Василець, Євгеній Клюєв та Дмитро Тодоров – входять до складу громадської ради Міністерства інформаційної політики України. Цікаво, що вони представляють профспілки, які дивним чином зареєстровані за однією адресою, на одному поверсі в Чернігові. Сестра Васильця Катерина в медіалюстрації представляє профспілку танцюристів і хореографів, а ще, путінські премії українським журналістам вручають представники профспілок інвалідів, спортсменів-інструкторів, автомобільного транспорту та бухгалтерського обліку.

Більше того, "медіалюстратор" Павло Тисевич, що створив "Правильное ТВ"(проросійський пропагандистський канал) разом з Дмитром Васильцем(затриманий СБУ за сприяння терористам ДНР і ЛНР) делегований до організації всеукраїнською профспілкою спортивних тренерів та спортсменів (зареєстрована у Чернігові). Профспілку очолює Андрій Кужельний, колишній впливовий чернігівський регіонал. Під час Євромайдану Кужельного звинувачували в тому, що він приводив на проєвропейські мітинги боксерів- тітушок.

Андрій Кужельний цілком випадково був активним агітатором за міського голову Олександра Соколова. А його харчевня "Чікен-хата" платила мінімальну оренду, як ...дитячий заклад.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Олександр Соколов, сепаратизм, Стець, Чернігівська міська рада


Читайте такожКоментарі (1)
avatar
1
НЕ ЗНАЕТЕ ЧТО ДЕЛАТЬ, СДЕЛАЛИ ПЕРЕСЧЕТ В БЮДЖЕТ НА ЧЕРТА И НА СОКОЛОВА ЗА ЭТИ ЧУДЕСА, СМОТРИШЬ 10 мли или более добавиться бюджету.
avatar