Чернігівський книжковий ярмарок? Не чули!
![](/_nw/193/s73769564.jpg)
Перший ярмарок, який відбудеться навесні 2017-го року, буде книжковим. І це не просто продаж книжок, це знайомство із видавництвами та авторами нових публікацій, це ще і журналістські форуми. І якщо із Львівським книжковим ярмарком змагатися важко, то із подібними заходами у Києві ми зможемо себе порівнювати, кажуть ініціатори проведення у Чернігові книжкового ярмарку.
Територія ярмарку – колишній двір Чернігівського ремонтного заводу. На сьогодні залишилися майже незруйнованими цехи цього підприємства, й згодом їх можна використати і як ринкові павільйони, і як виставкові зали. Це може бути елітним місцем для зустрічей та відпочинку. Тут можна купувати або ж просто читати книжки.
Для того, щоб ця мрія здійснилася, необхідно зацікавленість представників різноманітних громадських структур, бізнесових організацій та творчої еліти. Якщо люди бачитимуть, що кожної суботи в Чернігові відбувається щось неймовірне, весь Київ приїде в гості, а згодом і Європу завоюємо, напівжартома кажуть організатори ярмарку. Але тільки «напів»…вих зіьрань
«Сівер-центр»
Коментар.
Як організатор перших книжкових ярмарків у Чернігові, хочу сказати, що в даному випадку - далеко куцому до зайця, тобто до львівського і київського книжкових зібрань. Хоча б з банальної причини відсутності книжкового споживача. То у Львові люди мало не рік складають гроші, щоб купити у вересні торбу книжок. У Чернігові хіба на сало складуть...
Зрозуміло, що Сергій Кнуренко - власник напівзруйнованого заводу, хоче оживити свій бізнес. Але для цього треба несподівані і креативні ідеї. Одна з моїх ідей, висловлених мимохідь представник Кнуренка- про журналістські "тусовки", бачу, вже є у планах. Але й вона потребує детального плану інтриг та інтересів...
Але, взагалі,перспектива в ідеї є. Тільки її втілення потребує все ж першопочаткового вкладення капіталу, до чого, я думаю, Сергій Кнуренко не готовий...
Василь ЧЕПУРНИЙ
Читайте також |
Коментарі (0) |