реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ

Чернігівські волонтери знову на передовій!

Волонтери Чернігівського Центру підтримки добровольців вчергове доставили гуманітарний вантаж на передову для воїнів-добровольців. З Чернігова волонтери виїхали двома автомобілями, вщент завантаженими продовольством, теплими речами та технічними засобами.

Перший візит волонтери здійснили на позиції добровольчого батальйону «Карпатська Січ», який базується в селищі Водяне Ясинуватського району Донеччини. Бійці отримали бензопилу, ручні пилки, лопати, сокиру та «буржуйку». Перші дні зими на Донеччині принесли перші серйозні заморозки, тому потреба в обігріваючих засобах є нагальною. Також бійці «Карпатської Січі» отримали з рук волонтерів плащі ОЗК, термобілизну, теплі шкарпетки, ковдри, подушки, теплі шапки, підшоломники і, звичайно, продукти, овочі та консервацію.

Надалі шлях чернігівських волонтерів пролягав через Піски. В селищі вже більше року не вщухають бої, до позицій Донецького аеропорту, тут рукою подати! Тут на крайній 18-й точці розташовані позиції добровольчого батальйону ОУН. Умови у воїнів, м’яко кажучи, спартанські, адже за рік активних обстрілів тут вціліло всього кілька будівель.
Волонтери Чернігівського Центру підтримки добровольців передали бійцям ОУНу бензопилу, сокири, лопати, ручні пилки та дизельний генератор, який за власний кошт закупили чернігівські підприємці і меценати Сергій Даниленко та Сергій Кнуренко. З наступом холодів дуже важливо мати теплі речі, тому волонтери подарували бійцям комплекти термобілизни, теплі шкарпетки та ковдри, плащі ОЗК. Не забули і про продукти харчуваня, овочі і консервацію.

Поверталися в Чернігів з почуттям легкої втоми та виконаного обов’язку. Але відпочивати волонтери довго не звикли, адже на передовій їх чекають захисники, що вже встигли стати рідними. Одинадцятого грудня вони знову вирушать на Донеччину, аби відвезти на ротацію бійців та довезти гуманітарний вантаж добровольцям.


Теги:Карпатська січ, волонтери, Водяне, Піски, російсько- українська війна


Читайте такожКоментарі (0)
avatar