Головна › Новини › ЕКОНОМІКА
Чернігівські ринки завмерли
16-Лис-10 1176 3.7 0
Більше однієї тисячі чернігівських підприємців вийшло на Центральну площу міста щоб протестувати проти проекту Податкового кодексу. Це ті, хто не зміг дістатися Києва.
Через запланований Радою на 16 листопада розгляд проекту Податкового кодексу в другому читанні до Києва з усіх областей України з'їхалося понад 20 тисяч невдоволених цим проектом.

Напередодні чернігівські підприємці, розуміючи, що автобуси вранці зупинить ДАІ, уже майже добу пробиралися до Києва «партизанськими стежками», щоб взяти участь в акціях протесту під стінами Верховної Ради. Чимало підприємців намагалися дістатися Києва електричкою, але придбати квитки їм не пощастило.
"Всі перевізники попереджені, що їх можуть зупинити і не впустити до столиці. Тому наші люди з 13-го листопада на маршрутках і електричках "партизанськими стежками" пробираються до Києва", - розповіла голова організації "Чернігівська профспілка підприємців" Олена Варнакова.
Нагадаємо, що напередодні в різних кінцях Чернігова організатори руху провели чотири зібрання з торговими центрами і з двома найбільшими ринками. У результаті всі ці об'єкти і чимало магазинів були закриті.
Підприємці не вийшли на свої робочі місця, а вирушили до Києва. Ті, хто не зміг поїхати до столиці, залишилися мітингувати в Чернігові. Спочатку протестанти групувалися на Красній площі, потому перейшли до стін Чернігівської міської ради, де проходила сесія новообраної міської ради.
Під час пікетування, підприємці проводили збір підписів проти проекту Податкового кодексу.

- Ми вийшли на площу, щоб виступити проти проекту Податкового кодексу, - розповіла жителька Чернігова Любов Моргун. Вона працює прдавцем на одній з оптових баз Чернігова.
Найбільше постраждали від страйку - білооруси, які таридиційно приїхали до Чернігова за відносно якісними і дешевими товарами. Проте ринки в той день стояли...
Того ж дня у Верховній Раді розглянули й проголосували за перший розділ проекту Податкового кодексу у другому читанні.
Про це сказав перший заступник голови Верховної Ради Адам Мартинюк.
Як відомо, документ містить 20 розділів, які депутати ще мають розглянути.
Олександр ЯСЕНЧУКДопомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:підприємці, Страйк


Читайте такожКоментарі (0)
avatar