реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ
Чернігівська міська рада нарешті протверезилася?
31-Січ-14 1214 0.0 1
У присутності прихильників опозиції, з хвилини мовчання по загиблим під час акцій протесту на Грушевського розпочалася 37-ма сесія Чернігівської міської ради. Депутатський корпус, де переважає провладна більшість, сьогодні у кількості 44 осіб одноголосно підтримав проект рішення, розроблений фракцією ВО «Батьківщина» у міській раді та погоджений всіма фракціями до Президента України та Верховної Ради, а також до силових структур щодо суспільно-політичної ситуації в Україні.

Щодо ухваленої заяви, то депутати засудили застосування грубої фізичної сили до учасників мирних акцій протесту, що відбувалися в Україні від 30 листопада 2013 року і тривають до сьогоднішнього дня. Також депутати звернулися до Президента країни, аби той зобов’язав працівників правоохоронних органів діяти винятково в межах правової площини, закликали його повернутися до Конституції 2004 року, провести судову реформу та впровадити інститут виборності суддів, - прокоментував помічник-консультант народного депутата України Валерія Дубіля Микола Миргородський. -

Ми жодним чином не планували блокувати роботу сесії, аби не було конфронтації у депутатському корпусі. Хоча громада Чернігова була налаштована на більш рішучі дії. Але було прийнято рішення дати можливість депутатам міської ради почути одне одного і спокійно розглянути питання, які були винесені на сесію. Бюджет на сьогодні недосконалий, але наразі його потрібно ухвалити, щоби не було затримки із зарплатою працівникам бюджетної сфери. Люди, які прийшли до міської ради поводили себе виховано, толерантно. Ми досягли того, чого вимагала громадськість Чернігова.

За словами Миколи Миргородського, на запрошення міського голови люди зайшли в приміщення і терпеливо чекали від депутатів міської ради інформації про роботу сесії.

- Першим у порядку денному було питання про суспільно-політичну ситуацію у країні, - продовжив Микола Миргородський, - Тільки-но було ухвалено по ньому рішення – люди залишили будівлю міськради і повернулися на Євромайдан. Те порозуміння, якого було досягнуто у обласній раді завдяки Валерію Дубілю ми намагалися перенести і в сесійну залу міської ради. Без протистояння, погромів і кровопролиття було знято напругу у суспільстві для забезпечення миру і спокою. Слід віддати належне начальнику міліції Олександру Михайлику, який, безперечно, діяв фахово і мудро щодо того, аби не було кровопролиття у Чернігові. А місто було дуже близьким до такої ситуації.

Нагадаємо, 28 січня сесія Чернігівської обласної ради, де також переважають представники провладної партії, майже одноголосно підтримала звернення до Президента та Верховної Ради щодо суспільно-політичної ситуації у країні.

Прес-служба народного депутата України Валерія Дубіля


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Майдан, Олександр Соколов, Валерій Дубіль, Чернігівська міська рада


Читайте також



Коментарі (1)
avatar
1
Фарс!
Википедия: "В современном русском языке фарсом обычно называют профанацию, имитацию какого-либо процесса...
avatar