реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ

Чернігівець Володимир Ступак провів суд над Лєніним

У Києві на Михайлівській площі біля пам’ятника жертвам Голодомору Українська народна партія провела показовий суд над комунізмом, суддями в якому виступили громадяни України.

«Комуністи почали активний наступ на українські цінності: ми бачимо спроби пересаджати усіх патріотів, оголосити їх ворогами, натомість виправдати і героїзувати тих, хто скоїв злочини проти України і людства», - заявив у вступному слові член Правління УНП Володимир ШОВКОШИТНИЙ, який провів дане судове слухання.

Суддею виступив член Правління УНП Володимир СТУПАК, позивачем – українські патріоти. Докази та свідчення злочинів комуністичної ідеології та партії засвідчили член Правління УНП Володимир ШОВКОШИТНИЙ та член Центрального проводу УНП Олесь ШЕВЧЕНКО, народні депутати від УНП Ярослав ДЖОДЖИК та Іван ЗАЄЦЬ, член УНП Мирослав ГОРБАТЮК та інші патріоти, які засвідчили, що від рук послідовників комуністичної ідеології постраждало більше людей ніж від будь-якого іншого режиму.

«Враховуючи наведені свідчення, Громадський суд над злочинами комунізму проти України та людства задовольнив позов українських патріотів повністю і ухвалив: визнати комуністичну ідеологію і партію винними у злочинах проти України і людства; заборонити на території України комуністичну ідеологію та комуністичну партію та поставити Леніна на коліна перед хрестом жертвам Голодомору і змусити каятися за скоєні злочини», - зачитав вирок член Правління Української народної партії Володимир СТУПАК, додавши, що «вирок Громадського суду оскарженню не підлягає».

На виконання судового вироку, активісти УНП встановили пам’ятник «Каяття» перед пам’ятним знаком жертвам Голодомору та оголосили збір підписів за заборону комуністичної ідеології, зокрема, і на підтримку законопроекту народних депутатів України Ярослава ДЖОДЖИКА та Івана ЗАЙЦЯ «Про заборону комуністичної ідеології та ліквідацію символів тоталітарного та комуністичного режимів».

Сайт Української народної партії
Теги:УНП, суд на комуністами, Голодомор, Лєнін, Володимир Ступак


Читайте такожКоментарі (1)
avatar
1
Хоть бы историю учили, Ленин там вообще не при чём, он ДО этого жил, а идеи его не так исполнили. Я ПРОТИВ!!! Они идиоты!
avatar