реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ
Чернігів: мирна облога обласної ради
27-Січ-14 1483 0.0 0
Хода мітингувальників, що рухалася на народне віче від Мегацентру, змінила маршрут і підійшла до обласної ради. Народні депутати Валерій Дубіль та Сергій Аверченко, народний депутат минулого скликання Володимир Ступак, депутати обласної ради Олександр Кодола, Сергій Журман, Михайло Лисак, Микола Звєрєв, Віктор Лабазов та депутати міської ради Олег Русін, Вячеслав Лебідь зайшли у фойє будинку ради.

До них вийшли перший заступник голови обласної ради Іван Коробка та керівник секретаріату Сергій Фесенко. Проте члени виконкому обласної Народної ради поставили вимогу спуститися до них голові обласної ради Анатолію Мельнику.

Коли він прийшов, його привітали: "Слава Україні!". Голова обласної ради відповів: "Героям слава!".

"Ми - мирна акція, не плануємо захоплення будівлі, - заявив народний депутат, голова виконкому обласної Народної ради Валерій Дубіль. - Але ми вимагаємо зараз покликати до нас голову обласної державної адміністрації Володимира Хоменка, оскільки в адміністрацію нас не пускають і навіть позаварювали вікна та двері. Друга наша вимога: негайно зібрати всіх, кого можна знайти, депутатів обласної ради і проголосувати вимогу до Президента про зупинення кровопролиття, яке організувала влада".

Голова обласної організації "Батьківщини" Олександр Кодола заявив, що є інформація про чотири "КАМАЗи", якими планується розгін євромайдану, про "тітушок", яких збирає влада.

На виконання двох вимог голові обласної ради дали певний час. Відомо, що голови ОДА Володимира Хоменка у місті нема.

Василь ЧЕПУРНИЙ


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:народна рада, Валерій Дубіль, Чернігівська обласна рада


Читайте такожКоментарі (0)
avatar