реклама партнерів:
Головна › Новини › КУЛЬТУРА

Чернігів: концерт для християн, мусульман та іудеїв

20-Вер-21 566 0.0 0
“Поліінклюзивний перформанс” — так визначили свій концерт “Молитви за Україну” артисти академічного камерного хору імені Д.Бортнянського Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм під керівництвом Івана Богданова, що пройшов у Борисоглібському соборі Чернігова.

“Молитви за Україну” поєднали духовну музику в найширшому розумінні — від духовних наспівів сивої старовини до творів сучасних композиторів: “Kyrie eleison” невідомого автора, “Вокаліз”, “ Од Ішама” Івана Зажитька, “Jesu, meine Freude” Йоганна Себастьяна Баха, спірічуели “Soon Ah Will Be Done” і “My Soul’s Been Anchored In The Lord”, “Радуйся, радость” Єпифанія Славинецького, “Ангел вопіяше” Михайла Вербицького, староболгарська “Херувимская песнь”, “О Пречиста Діво Мати” Олександра Кошиця, “Христос воскресе“ (грузинський наспів), “Камо пойду от лиця Твоєго” Миколи Лисенка...

Представники православного та католицького духовенства, мусульманської та іудейської громад у древньому чернігівському храмі, що досі є музеєм, говорили про свої духовні піснеспіви.

“Це — концерт-розуміння, - каже художній керівник хору Іван Богданов. — “Молитви за Україну” — це те, як сприймають Україну різні релігійні громади, про що вони просять, коли моляться за Україну. І головне — якою вони бачать Україну в майбутньому, якою вона має бути”.

Фото обласного філармонійного центру.Теги:хор Бортнянського, класична музика, Борисоглібський собор, Чернігівська філармонія


Читайте такожКоментарі (0)
avatar