реклама партнерів:
Головна › Новини › Гарячий коментар
Черговий рекет в освіті: державна підсумкова атестація
12-Бер-12 1446 0.0 2
Учителі Чернігівщини як і всієї України змушені будуть в черговий раз фінансувати виконання своїх службових обов’язків із власної кишені. Так забажав сумновідомий міністр освіти Дмитро Табачник.
Про новий бізнес-проект від Табачника Чернігівська обласна організація Української народної партії дізналася від обурених і розлючених працівників освіти і батьків випускників. Однопартійці столиці та інших областей це підтвердили.
Суть чергового здирства проста як будь-який рекет: для підготовки та організації Державної підсумкової атестації для 11-х класів педагоги та випускники державних навчальних закладів повинні КУПИТИ збірники завдань із кожної навчальної дисципліни (один збірник від 25 і до 40 грн + відповіді від 10 грн).
27 лютого 2012 року Інститутом інноваційних технологій та змісту освіти оприлюднено електронні версії збірників завдань для державної підсумкової атестації. Виявилося, що вони містять неповний перелік варіантів завдань. Вихід один – купувати паперові версії, інакше педагоги не зможуть організувати екзамени, а випускники скласти. Теж саме для 4-х і 9-х класів.
Проте, як відмічають розлючені учителі і коментарях на сайті «Освіта.UA», горе-рекетири навіть вчасно організувати свій бізнес-проект не можуть, запізнюються з виданням і розповсюдженням збірників завдань ці «проффессіонали».
Залишається у черговий раз задати риторичне питання: міністр «освіти» Дмитро Табачник вже відмінив статтю 53 чинної Конституції України під назвою «Кожен має право на освіту»?
Нагадаємо її зміст: «Держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах; розвиток дошкільної, повної загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної, вищої і післядипломної освіти, різних форм навчання; надання державних стипендій та пільг учням і студентам».

Прес-служба Чернігівської обласної організації УНП

Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесокКоментарі (2)
avatar
1
ставленник путинский вовсю рассссспоясался,с/// ж//-кгб-ая!!
avatar
2
Та причому тут Путін? На Ніжинщині в таких випадках кажуть, при чому тут міліція, як грім порося вбив.
В нашій країні уже давно повелось, що владна посада це безризиковий, надійний БІЗНЕС.
avatar