реклама партнерів:
Головна › Новини › РЕЛІГІЯ

Церква проти гендерів, гоміків та іншої ювенальщини...

14-Трав-12 1313 1.0 1
Синод Української Православної Церкви Київського патріархату сьогодні чітко висловився про наступ содомії та інших західних хиб. Ось уривок із офіційного журналу засідань Синоду.
СЛУХАЛИ:

Інформацію преосвященного Євстратія, архієпископа Чернігівського і Ніжинського, секретаря Священного Синоду, про загрозливі тенденції поширення в українському суспільстві пропаганди таких гендерних теорій, які виправдовують і намагаються узаконити різноманітні гріховні явища, в тому числі одностатеві відносини, а також про спроби запровадження неприйнятних форм так званої ювенальної юстиції.

ДОВІДКА:

В Україні поступово посилюється пропаганда специфічних гендерних теорій, які у своїй суті прямо суперечать загальнолюдським природним уявленням про мораль і виправдовують та намагаються узаконити ряд тяжких гріхів, прямо і недвозначно засуджених Божественним Одкровенням.

Основою для цього стає негативний приклад деяких країн Європи та Америки, де з’явилися і набули поширення такі гендерні теорії, які виправдовують і узаконюють різні форми збочених статевих відносин, в тому числі гомосексуалізм і транссексуальність.

Ці теорії відкидають розуміння чоловічої і жіночої статі як даності, незмінно визначеної для людської природи, а також відкидають незмінність встановлених Богом природних законів статевих відносин. Натомість вони нав’язують уявлення про чоловічу і жіночу стать виключно як про частину самоідентифікації особистості, яку особистість може довільно формулювати і змінювати. Такі уявлення виправдовують і узаконюють можливість довільно визначати межі між мораллю і аморальністю, а по суті відкидають сам принцип морального закону в статевих відносинах.

Практичне застосування таких гендерних теорій веде до руйнування і навіть заперечення традиційного інституту сім’ї, як союзу чоловіка і жінки, важливе завдання якого – народження і виховання дітей. Натомість узаконюються різні аморальні гріховні явища, в тому числі гомосексуалізм.

З метою пропаганди згаданих негативних явищ у різних країнах світу проводяться так звані «паради гордості» гомосексуалістів та їх прибічників, практику яких є намагання поширити і на Україну.

Іншим загрозливим явищем, яке певні особи та сили намагаються поширити в Україні, є неприйняті форми так званої ювенальної юстиції, коли під приводом «захисту прав дитини» відбувається недопустиме юридичне втручання у відносини батьків та дітей, руйнування традиційних сімейних відносин.Теги:гендер, архиєпископ Євстратій, УПЦ КП, ювенальна юстиція, содомія


Читайте такожКоментарі (1)
avatar
1
нехай Господь береже Євстратія, але хотілось би почути конкретику: 20-го травня збоченці все-таки організовують своє шествіє. Церква окрім заяв щось збирається робити?
avatar