реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ

Брянське прикордоння стає мертвою зоною

Кремлівські пропагандисти все частіше нарікають на складну безпекову ситуацію в російських прикордонних територіях. Зокрема, нещодавно в інтерв’ю відомому російському пропагандисту Володимиру Соловйову метеоролог Євгеній Тішковєц заявив, що територія брянського прикордоння, яка межує з Чернігівщиною, фактично перетворилася на зону бойових дій.

Тобто, війна приходить туди, звідки розпочалася.

«У людей уже відчай. З кожним днем ситуація стає все гіршою, обстріли частіше, дома спалюють, люди гинуть, логістику відрізають. Туди вже не їздять комерсанти, які привозили продукти. Це вже відрізана частина, яка вмирає». Тут або робити сміливе рішення про 100-кілометрвоу зону безпеки, або приймати чесне командирське рішення про евакуацію населення», — зазначив Євгеній Тішковєц.

ЧеЛайн

Від редакції "Сіверщини".
Варто додати, що спершу росіяни перетворили у мертву зону прикордоння українське: випаленими стоять Сеньківка, Янжулівка, Грем'яч, Єліне і багато інших сіл. Тож Україна відбивається - тому й російське прикордоння очікує та ж доля, що й українське. Війна, почата Росією, прийшла у Росію...



Теги:російсько - українська війна, чернігівське прикордоння, Брянська область


Читайте також






Коментарі (0)
avatar