Головна › Новини › ЕКОНОМІКА
«Брітіш Американ Тобакко Україна» може відновити виробництво в Прилуках
26-Жов-19 462 0.0 0
«Брітіш Американ Тобакко Україна» – одна з найбільших тютюнових компаній – після зустрічі 23 жовтня з прем'єр-міністром Олексієм Гончаруком висловила сподівання на скасування поправки в закон №1049 щодо регулювання цін на сигарети і потім – на відновлення виробництва на заводі «В.А.Т .-Прилуки «. Про це пише Інтерфакс-Україна з посиланням на прес-службу тютюнової компанії.

«Вчора відбулася зустріч з прем'єр-міністром і міністрами. Хочу подякувати уряду за конструктивний і плідний діалог, розуміння ситуації на ринку і бажання вирішити проблему, яка може завдати шкоди найбільшим платникам податків і економіці країни в цілому. За підтримки Кабінету міністрів і відразу після скасування поправки в закон №1049 щодо регулювання цін ми зможемо оперативно відновити виробництво в Прилуках, повернути сотні працівників і підрядників до роботи, забезпечити податкові відрахування в бюджет «, – зазначив генеральний директор «Брітіш Американ Тобакко Україна» Саймон Уелфорд.

За його словами, в загальному ініціативи уряду, спрямовані на детінізацію економіки, в тому числі шляхом запровадження кримінальної відповідальності за контрабанду підакцизних товарів, заслуговують на підтримку і, «безумовно, матимуть позитивний ефект на економіку».

Нагадаємо: «Брітіш Американ Тобакко Україна» 11 жовтня 2019 року зупинила виробництво на заводі «В.А.Т.-Прилуки». Своє рішення компанія пояснила прийняттям Верховною Радою законопроекту №1049 з нормою про держрегулювання торговельної націнки на сигарети. Потім компанія звернулася до ДФС з метою відкликання 25 млн акцизних марок і повернення сплачених за них 505 млн грн.

«JTI Україна», велика тютюнова компанія, 22 жовтня заявила про відмову викуповувати замовлені 16 млн акцизних марок на 350 млн грн через скорочення виробництва через «тютюнової правки» в тому ж законопроекті.

Згідно з не підписувати закон №1049, який містить норму про регулювання цін на ринку тютюнової продукції, так як це може мати значний негативний вплив на бізнес, економіку України і її інвестиційну привабливість.

На початку жовтня тютюнові виробники «Філіп Морріс», «Джей Ті Інтернешнл Компанії», «Брітіш Американ Тобакко» і «Імперіал Тобакко» заявили, що розглядають можливість скорочення виробництва і подальшого закриття фабрик на території України через прийняття Верховною Радою законопроекту №1049 з нормою про держрегулювання торговельної націнки на сигарети.

Прийнятий 4 жовтня у другому читанні законопроект №1049 про введення єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування встановлює фіксовану маржу для оптових і роздрібних торговців тютюновими виробами на рівні 7% і 13% від максимальної роздрібної ціни за пачку.Мінд


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:ВР, Слуга народу, Брітіг Амерікан тобако, уряд Гончарука, Прилуки


Читайте такожКоментарі (0)
avatar