реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОГЛЯД

Британський приклад

На фото - Чарльз Вільям Реджинальд Данкомб, 2-й граф Февершем, був у Палаті лордів на момент своєї смерті на фронті під час Першої світової.

Взагалі, протягом трьох місяців після початку Першої світової війни в серпні 1914 року 126 членів парламенту добровільно пішли служити в збройні сили.

Їх ніхто не примушував. Вони самі розуміли, що закони, під котрими вони підписуються, і котрими вони відправляють під смертельний ризик своїх співгромадян, слід виконувати і їм самим. І першими показувати у цьому приклад.

До січня 1915 року, через п'ять місяців війни, 184 депутати перебували на дійсній службі. Загалом під час війни 264 депутати – або 40% від загального складу Палати громад – служили на певній військовій посаді.
Ще раз великими буквами. МАЙЖЕ ПОЛОВИНА ПАРЛАМЕНТУ служила у війську. При тому, що небезпеку, котра тоді висіла над Британією, не порівняти з небезпекою стражданнями, котрі зараз переживає Україна.

І ще одне можна не порівняти. У британців не було такої проблеми з набором у військо, як є у нас зараз. Не було такої потреби своїм прикладом вести людей за собою, як є у нас зараз.

Мінімум двадцять із цих членів парламенту разом із чотирма колишніми членами загинули під час військової служби між 1914 та 1918 роками.

Питання до українців - ви готові проголосувати за людину, котра без поважних причин не воювала?

Ігор ЛУЦЕНКОТеги:Україна - Великобританія, щоденники війни, перша світова, Ігор Луценко


Читайте такожКоментарі (0)
avatar