реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

Борги перед Збройними Силами

16-Жов-21 360 5.0 0
«Ви всьо врьотє»- півроку кричали нам слуги на всіх ефірах, коли з весни ми підняли питання заборгованості перед ЗСУ. Вперше з 14 року військовим перестали вчасно виплачувати компенсації за винайм житла, речові, інші соціальні виплати.

«Ніякої заборгованості перед армією немає»- на зеленому глазу з найвищої трибуни в парламенті «звітував» прем‘єр Шмигаль , відповідаючи на запитання Європейська Солідарність. Під аплодисменти слуг.

«Опозиція , як ви смієте критикувати президента»- обурювалися слуги, коли в кожному виступі ми наголошували, що Зеленський, який зараз є Верховним Головнокомандуючим, забув про Армію. Бо за його правління вперше виникли ці заборгованості, й вже 3 роки заморожені зарплати військовим.

І ось на День захисників і захисниць України на сайті ОП вигулькнув указ президента з вимогою негайної виплати боргів ЗСУ. Так про які борги йдеться, як їх « не було, вигадала «Європейська Солідарність» , Геращенко, ви всьо врьотє»…?

На жаль, влада продовжує публічно брехати, коли говорить , що в бюджеті на наступний рік збільшено фінансування армії… Зросли видатки на безпеку, що включає в себе щедре фінансування МВС, ДБР, СБУ, прокуратури. Всі видатки на оборону заморожені.

Вже й самі військові чиновники визнають, що борги цього року сягають 3 млрд грн, потреби армії- більше 7 млрд.
Але коли опозиція про це щодня говорить, то навіть деякі ліберальні інтернет- ЗМІ пишуть, що , мовляв, «ЄС» варто припинити критику Зеленського. Хоч , насправді, ми озвучуємо хіба що 10 частину того, що чуємо в армії і від людей.

Не дивує, що слуги про потреби Армії не знають. Вони були там раз, з піар- вояжем рік тому, напередодні місцевих виборів.

Важко уявити рівень брехні і безвідповідальності влади, якби не було нашої команди, єдиної, що щодня нагадує Зеленському і слугам про їх обов’язки.

А щодо боргів перед ЗСУ, то ми жорстко промоніторимо, аби всі вони були погашені. Бо ціну обіцянок Зеленського і його указів всі знають…

Ірина ГЕРАЩЕНКОТеги:ЗСУ, гібридна війна, команда ЗЕ, Ірина Геращенко, зарплати військовим, Слуга народу


Читайте такожКоментарі (0)
avatar