реклама партнерів:
Головна › Новини › КРИМІНАЛ

Більше двох років судили за гральний бізнес

Прокуратура м.Чернігова довела в суді правомірність стягнення з власника грального закладу семи з половиною мільйонів гривень фінансових санкцій.

Розгляд даної справи в судах тривав з 2011 року. Тоді прокурорська перевірка встановила, що по проспекту Миру в Чернігові мав місце факт здійснення господарської діяльності, щодо якої є спеціальна заборона, встановлена законом. А саме, в приміщенні даного закладу здійснювались організація та проведення азартних ігор за допомогою 12 гральних автоматів та 10 комп'ютерів із відповідним програмним забезпеченням.

За ст.3 Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні», до суб’єктів господарювання, які організовують і проводить на території України азартні ігри, застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафу у розмірі вісім тисяч мінімальних заробітних плат з конфіскацією грального обладнання, а дохід від проведення такої азартної гри підлягає перерахуванню до Державного бюджету України. Застосування санкцій здійснюється за рішенням суду, ухваленого за позовом органів державної податкової служби.

У 2011 році судом першої інстанції в задоволенні такого позову до суб’єкта господарювання, у приміщенні якого працював зазначений гральний заклад, було відмовлено. Не погодившись з таким рішенням, прокуратура м.Чернігова оскаржила його в апеляційному порядку. 20 серпня цього року Київський апеляційний господарський суд у даній справі погодився з аргументами прокуратури, скасував перше рішення і задовольнив позов у повному обсязі.

Довідково:
Мінімальна заробітна плата на момент виявлення порушення становила 941 грн. * 8000 = 7 528 000, 00 грн.

Прес-служба прокуратури м.ЧерніговаТеги:прокуратура Чернігова, гральний бізнес


Читайте такожКоментарі (0)
avatar