реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

Білорусь: учасники «радикального чату» отримали від 5 до 9 років колонії

26-Лип-21 260 0.0 0
Мінський суд засудив до реальних термінів 11 учасників опозиційних Telegram-чатів, за версією звинувачення, члени чатів поширювали заклики до участі в масових заворушеннях.

Про це повідомляє правозахисний центр Весна в понеділок, 19 липня.
"Їх визнали винними за статтями 218 (умисне знищення або пошкодження майна), 293 (участь у масових заворушеннях), 295 (незаконна дія щодо вогнепальної зброї і боєприпасів) Кримінального кодексу і позбавили волі на термін від п'яти до дев'яти років в колонії посиленого режиму", - сказано в повідомленні.

Трьох людей визнали винними в приготуванні до участі в масових заворушеннях. За цією статтею п'ять років колонії посиленого режиму отримали 23-річний Артем Косаківський, 37-річний Дмитро Ластовський і 31-річний Дмитро Жебуртович.

Семеро людей звинувачували в приготуванні до участі в масових заворушеннях і навмисного знищення або пошкодження майна. За це по 8 років колонії посиленого режиму отримали наступні сім осіб:

40-річний будівельник Павло Недбайло;
33-річний архітектор, дизайнер Ростислав Стефанович;
26-річний зварювальник Євген Пропольський;
23-річний Олександр Рєзнік;
48-річний системний адміністратор Сергій Плоніс;
20-річний Артем Міцук;
Олександр Юрчик.

Ще один фігурант - 38-річний інженер ППО, менеджер Юрій Белько - отримав 9 років колонії посиленого режиму за статтями про незаконне зберігання вогнепальної зброї (частина 2 статті 295 КК), приготування до масових заворушень і навмисного знищення майна.

за інф MYCТеги:Білорусь, вирок, опозиція, засудження


Читайте такожКоментарі (0)
avatar