реклама партнерів:
Головна › Новини › МЕДИЦИНА

Бій з мігренню

Від мігрені людство потерпає упродовж століть і тисячоліть, але й досі не дано точної відповіді, що саме викликає ці напади жорстокого головного болю. Є тільки версії. І тим не менше люди навчилися хоча б якоюсь мірою справлятися з мігренню. Пропонуємо низку засобів народної медицини.

Що таке мігрень? Це спазматичний біль в одній половині голови, який може навіть супроводжуватися нудотою і блювотою. Захворювання зазвичай починається в юнацькому віці, рідше - у дитинстві. Існує декілька видів мігрені.

Поради нетрадиційної медицини

Для позбавлення від мігрені нетрадиційна медицина пропонує різні методики. Оскільки причини цього захворювання остаточно не з'ясовані, кожен із способів лікування має право на існування, якщо має результат. Більшість нетрадиційних методик спрямовані або на загальне оздоровлення організму, або на один із чинників, що впливають на больовий поріг і вегетативну нервову систему.

Причиною мігрені, її пусковим механізмом, може бути певний запах. Проте за допомогою запахів мігрень можна й лікувати. Вже офіційно визнаний такий напрям у медицині, як аромотерапія, яка при правильному використанні дає добрі результати. Під час мігрені (після індивідуального підбору) використовуються ефірні масла майорану, герані, лимону, гвоздики, базиліку, ромашки, евкаліпту, розмарину, сосни, ялини, лаванди, м'яти, троянди, іланг-ілангу, льовзеї.

•Склад: звіробій (трава) — 1 столова ложка. Сировину залити 1 склянкою окропу, кип'ятити 15 хвилин і процідити. Пити по 50 мл 3 рази на день.

•Склад: капуста білокачанна (листя). Листя капусти помити, обсушити і прикладати до голови.

•Склад: лопух великий (листя). Листя лопуха помити, обсушити і прив'язувати до голови при головному болі.

•Склад: меліса (листя) — 1 частина, горілка — 3 частини. Настоювати сировину на горілці 1 тиждень. Вживати по 1 чайній ложці 3 рази на день, розвівши в 0,3 склянці води.

•Склад: бузок (листя). Свіже листя помити, обсушити і прикладати до хворої ділянки голови.

•Склад: чай (листя), м'ята (листя). Приготувати хорошу заварку з чорного або зеленого чаю з додаванням м'яти. Пити по 1 склянці такого чаю в день.

За інформацією "Жити не хворіючи"




Теги:головний біль, мігрень, засоби від мігрені


Читайте також






Коментарі (0)
avatar