Головна › Новини › СПОРТ

Бігом марш!

Легкоатлети Чернігівської області відкрили сезон змагань кубком області з легкоатлетичного кросу. Спорстмени змагались у командному та індивідуальному заліках. Команда Новозаводського району (м.Чернігова) — на першому місці, команда Щорського району – друга, новгород-сіверці – на третьому місці, хоча призерів змагань мали найбільше.
Звання чемпіонів області вибороли: серед чоловіків — Павло Олійник (5 км), жінок – Марина Пінчук (3 км), юніорів – Владислав Голуб (5 км), юніорок – Вікторія Куздоб (3 км). Серед юнаків та дівчат 1993 – 1997 року народження переможцями у своїх вікових групах на дистанціях 1, 2, 3 км стали: Павло Тараско, Марина Літашко, В’ячеслав Приходько, Вікторія Махаєва, Ганна Петруніна, Андрій Скок.

У змаганнях взяли участь близько 200 спортсменів, зміни у шкільній програми стосовно бігу зробили негативний вплив. Через смерть однієї дитини на уроці фізкультури цей вид спорту чомусь став «найнебезпечнішим». Тренери вважають це маразмом, який роздуло телебачення задля збільшення рейтингів. Проте біг – це найбільш оздоровчий вид спорту.

Текст і фото: Валерій СЕНЧУК

Теги:легка атлетика, чемпіони області, шкільна програма бігу