реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ
Багатолітній голова Руху йде у відставку
25-Січ-15 1253 5.0 0
На засіданні ради Чернігівської обласної організації Народного Руху України, що відбулася 25 січня 2015, її голова Володимир Ступак оголосив заяву про складення повноважень голови.

Причиною є постійне перебування за межами Чернігівської області. Кажучи простіше - Володимир Ступак живе і працює в Києві. Бо при цих змінах, начебто майданівських, а насправді - бютівсько- дубілівських, для Володимира Ступака місця в системі управління областю не виявилося.

Це при тому, що він має досвід народного депутата і є безсумнівним професіоналом та патріотом України. Проте нинішній в.о. голови Чернігівської облдержадміністрації, представник "Батьківщини" Сергій Журман проводить політику збереження всіх регіоналівсько- комуністичних чиновників, де місця рухівцям, патріотам України нема.

Рада ухвалила у зв'язку з цією заявою скликати позачергову конференцію на 15 березня та прийняла спеціальну резолюцію з приводу ігнорування нинішньою владою вимог Революції Гідности.

Рада також взяла до відома заяву першого заступника голови обласної організації НРУ Анатолія Шацького про складення ним своїх повноважень.

Василь ЧЕПУРНИЙ


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Майдан, Рух, нові кадри, Чернігівська ОДА, Революція Гідности


Читайте такожКоментарі (0)
avatar