Головна › Новини › ПОГЛЯД
Автомат Калашнікова придумав Шмайссер
25-Вер-10 113644 2.9 244
Російський конструктор Михайло Калашников зізнався, що відразу після війни в Іжевську працював разом з Гуго Шмайссером, кращим зброярем Третього Рейху. І той причетний до створення найпопулярнішого в світі автомата - АК-47

Спеціалістам давно відомо що, не дивлячись на деякі технологічні розбіжності, АК-47, як брат близнюк схожий на німецький автомат (в західній термінології - штурмова гвинтівка) STG 44 (Sturmgewehr 44), розроблений кращим зброярем Третього Рейху Гуго Шмайссером.

Шмайссер потрапив до Іжевська відразу після війни. Місто Зуль, в якому він жив, опинилося в радянській зоні окупації, і Шмайссеру, а також іншим інженерам і конструкторам «запропонували переїхати на декілька років на Урал». Особливий потяг з німецькими фахівцям прибув в Іжевськ 24 жовтня 1946 року. Оцінити внесок Шмайссера в розробку автомата Калашникова складно, оскільки офіційні документи недоступні історикам і досі засекречені, а сам Гуго не залишив мемуарів, що розкривають деталі його роботи в СССР. Шмайссер говорив про той період скупо: "Дав росіянам декілька порад".

Відомо, що Шмайссер займався в Іжевську технологією холодної штамповки аж до 1952 року. Достименно відомо, що саме завдяки йому було організовано серійне виробництво штампованого магазина та ствольної коробки.

Також дуже цікавим є той факт, що Калашніков приїхав в Іжевськ щойно у 1948 році, начебто для впровадження у виробництво моделі автомата АК-47.

Нагадаю, що за офіційною версією Калашников працював над своїм автоматом з 1943 р. І тільки після "декількох порад" Шмайссера зміг впоратися з завданняму 1947 р.

Народний Оглядач
На фото: Штурмгевер-44 і АК-47 Знайди десять відмінностей
Теги:крадіжка, менталітет, автомат Калашнікова, Шмайссер, москалі


Читайте такожКоментарі (244)
avatar
1
Злодійство -- риса москалів. Вони все крадуть. Назву Русь, нашу архітектуру, наші пісні (наприклад, "Любо, братці, любо", нашу мову іспоганили, нашу віру обтатарили). -- Как дєла в Рассеи? == Воруют-с.
avatar
2
Остап, ты, наверно, от злости к русским скоро лопнешь!
avatar
3
инженерной мысли кацапов хватает только на то,как что-нибудь скомуниздить!!!
avatar
4
Тарас, ми повинні знати крадіїв, вбивць і гвалтівників, для того щоб запобігти їхнім діям в майбутньому!
avatar
5
Различий много... Я, как оружейник могу сказать что строение многих частей автомата Калашникова намного совершенней чем у STG 44. Калашников имеет более объёмные газоотводные трубки, что позволяет исп. его в любых условиях. Также в отличии от Шмайсера он может срелять без 55% деталей.
avatar
6
Не Калашников АК-47 придумал, точнее не один он, автомат создали в Коврове Владимирской области на базе завода Дегтярева группой конструкторов, Калашников же пришел с фронта - сержант-недоучка просто не мог сам все создать, но получилось , что все лавры себе присвоил, переехав с разработанной документацией в Ижевск.
avatar
7
до хохлов - как до жирафа, все "сенсации" в последнюю очередь доходят ... нашел секрет полишинеля.
эти сравнения еще в советское время приводились в прессе многократно.
а вы все больше превращаетесь в жалкую, бездомную дворнягу, злобно тявкающую на кане корсо. смешно.

"хохлию не поднять с колен
покуда плеть нужна холопу
вам ветер свежих перемен
вдували только через ж..пу "

avatar
8
Да что вы за народ Раньше то было Русский Белорусский Украинский самый братский народ в мире они были друг за друга горой помогали друг другу а шас все верят телевизуру политикам что бы мы все посорились и не навидили друг друга а когда былаб война сами друг друга поубивали
avatar
9
Хватит браниться, братья!
avatar
10
Остап или как тебя там, хохлы произошли от трусливого народа Печенеги которые убегали от Монгол-Татар, а насчет того кто ворует ты историю знаешь? откуда у вас киев? так вот, когда Мы Русские воевали с Монголами, когда из наших никого не осталось, вы как последние трусы начали жить на костях наших предках и платить дань... А то что хохол у нас Крым украл? мы воры????
Мы Русские СС-овцам Памятники не ставили как вы....
Ваш мазепа задницу полякам и шведам лизал чего ты там говоришь ?

а ты русич не смей присваивать чужие имена, а насчет скамунзить то не просто так есть поговорка кде был хохол там катцапу делать нечего!!!!!

avatar