реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ

Автомайдан у Чернігові: ми з Булатовим!

Близько тридцяти автівок з державними прапорами, плакатами «Автопробіг у підтримку Дмитра Булатова» та «Чернігів з тобою, Автомайдан» здійснили автопробіг вулицями Чернігова. В такий спосіб чернігівські активісти вирішили показати свою солідарність зі столичним Автомайданом та мільйонами українців – учасниками всеукраїнського спротиву режиму чинній владі.

За словами організаторів акції, вони прагнуть привернути увагу чернігівців до безчинства, яке застосовується до активістів всеукраїнського спротиву. Автопробіг у місті Чернігові ініціював народний депутат України Валерій Дубіль за підтримки Громадської спілки «Громадська рада міста Чернігова» .

«Ми будемо вимагати і наполягати на проведенні негайного розслідування по всім фактам вбивств учасників акцій протесту, викрадення людей і фактам стрілянини по журналістам. Громадяни України, весь світ мають знати, хто катує українців. Ми боремося за закон, людську гідність і справедливість. І в цій боротьбі немає ні Сходу, ні Заходу, ні Півночі, ні Півдня. В цій боротьбі єдиний моноліт – український народ», - з такими словами напередодні автопробігу народний депутат звернувся до чернігівців.

Перед початком старту учасники автопробігу ухвалили резолюцію, в якій засуджують дії кожного, хто заглиблює суспільно-політичну та економічну кризу, хто порушує права людини і принципи справедливості в українській державі.

Резолюцію учасники автопробігу адресували Чернігівській обласній державній адміністрації. Натомість, коли помічники-консультанти Валерія Дубіля , депутати обласної, міської та районних рад разом з журналістами та іншими членами делегованої групи підійшли до будівлі ОДА, її двері виявилися замкненими.

Ввійти до адмінбудівлі стало можливим тільки з двору, через пожежний вхід, решта дверей - забарикадовано. Та й біля пожежного входу довелося певний час подискутувати з правоохоронцями, які усіляко перешкоджали потрапити у середину адмінбудівлі, пропонуючи почекати працівників канцелярії, які на вулиці завізували б резолюцію. Зрештою, після тривалої дискусії та посилаючись на чинне законодавство, делегована група пройшла всередину, зареєструвала резолюцію учасників автопробігу та звернулася до правоохоронців не виконувати незрозумілих, тим більше незаконних, наказів.

Зокрема, у резолюції йдеться:

Резолюція автопробігу у підтримку Дмитра Булатова


Ми - учасники автопробігу у місті Чернігові - об'єдналися у підтримку одного з організаторів Автомайдану Дмитра Булатова, якого було викрадено 23 січня і протягом восьми днів піддано жорстоким тортурам.

Ми заявляємо, що підтримуємо і поділяємо боротьбу мільйонів людей за європейські цінності, за демократію, права і свободи людей, верховенство права, рівність усіх перед законом!

Ми засуджуємо дії кожного, хто заглиблює в Україні суспільно-політичну та економічну кризу, хто порушує права людини і принципи соціальної справедливості в нашій державі.

1. Ми вимагаємо від влади:
- припинити практику політичних репресій, терору, погроз, морального та фізичного тиску проти учасників акцій спротиву, які тривають в Україні з 30 листопада 2013 року;
- звільнити та реабілітувати всіх затриманих та заарештованих за участь в мирних акціях спротиву;
- притягти до відповідальності працівників правоохоронних органів, чиновників, причетних до політичних репресій в Україні та організації провокацій проти мирних демонстрантів.

2. Звертаємося до Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Чернігівській області:
- знайти та притягти до відповідальності осіб, які підпалюють та нищать майно громадян, учасників мирних зібрань;
- закликаємо негайно розпочати розшук зниклих активістів Євромайдану та прозвітувати перед жителями області про проведену роботу.

3. Вимагаємо від служби ДАІ припинити безчинство на автошляхах.

4. Закликаємо всі спортивні організації, асоціації, секції, які діють на території міста Чернігова та області не перетворювати свою діяльність на табір «тітушок» та не залучати спортсменів до радикальних провокаційних дій, побиття мирних демонстрантів.

5. Звертаємося до всіх чесних громадян, депутатів місцевих рад Чернігівської області вийти з Партії регіонів та КПУ.

Ми заявляємо, що нам стане сили у законний спосіб змінити існуючий режим та самоорганізуватися для проведення мирних акцій.

Ми свідомі того, щоби об’єднуватися та діяти разом заради виконання вимог чернігівської громади.Теги:автопробіг, Булатов, автомайдан, Чернігівська ОДА, Чернігів


Читайте такожКоментарі (2)
avatar
1
Зря стараетесь! В европу, к хозяевам, забирают только главарей (Буладова, Кобу, Данилюка), а простых автомайдаунов только в жертву приносят. Майдан остыл, запала нет - давайте своим машины попалим, заведем народ на борьбу, подкинем пару порций праведного гнева!!!
avatar
2
Конте, логіка ображеної людини проста як граблі: мені спалили - я теж буду палити своїм кривдникам, але в разі більше.
Це нормальна плата за образу.
Може варто мати трохи тями щоб не наступати вкотре на граблі.
avatar