Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО
Авдіївка буде із Сосницею
14-Лют-20 911 3.0 0
А також і Шаболтасівка - бо коли б Авдіївка проголосувала за приєднання до Понорницької ОТГ, шаболтасівцям довелося б також туди йти - адже Авдіївка відрізала собою Шаболтасівку від меж Сосницької ОТГ (Хлоп'яники ще раніше висловились за Сосницю).

11 авдіївських депутатів з 14 проголосували за приєднання до Сосницької ОТГ. Я лишаюсь при думці, що Авдіївка могла створити свою власну ОТГ, але, як розповіли мені у Центрі розвитку місцевого самоврядування, всі навколишні села не захотіли приєднуватися до Авдіївки. Правильно - я б на їх місці теж не хотів, знаючи як авдіївські керівники вирубують безконтрольний так званий колгоспний ліс та як Сосницька районна рада при потуранні авдіївців закрила лікарню.

Тож тепер - до Сосниці є кращим варіантом. Прихильники Понорницької ОТГ з якогось дива перекривали трасу біля школи і дивним чином :) вони всі виявилися працівниками одного фермерського господарства...

Сподіваюся, що молоді керівники Сосницької ОТГ відкриють в Авдіївці лікарську амбулаторію, допоможуть розв'язати дурнуватий конфлікт авдіївських начальників з лікарем. Сподіваюся, що в Авдіївці буде "швидка допомога". Що йтимуть ремонти доріг і освітлення вулиць. Що буде покладено початок розробці авдіївського болота без оглядки на інтереси двох начальників. Що буде залучено спеціалістів для відновлення природно - екологічного балансу (висихання Панського та Заводського ставків, Авраменкової).

І головне - сподіваюся, що сосницькі керівники трохи пооббивають непомірні апетити деяких авдіївських божків, що все гребуть на шкоду селу... Звісно, якщо при цьому авдіївці не тільки про свою картоплю думатимуть

Василь ЧЕПУРНИЙ


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Шаболтасівка, Василь Чепурний, Понорницька ОТГ, Хлоп'яники, Авдіївка, Сосницька ОТГ


Читайте такожКоментарі (0)
avatar