реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

Авдієвка падає...

Цаплієнко пише, що ситуація в Авдіївці стала критичною. Окупанти змогли обійти українські бойові порядки і закріпитися у міській забудові. До головного шляху забезпечення захисників міста лишилося кілька сотень метрів.

Очевидно, Авдієвка приречена, її здача лише справа часу. Очевидно також, що в день коли це станеться, ЗЕботва масово почне вивалювати в багні генерала Залужного. Мовляв, це він винний у втраті Авдіївки.

Тобто оцініть. Ставка Зеленського вже рік втручається у всі справи керування військами на фронті - команда ЗЕ сама цим хваляться. До втручання ставки, ми мали противника вибитого з Київщини, звільнені Харківщину, Лиман та Херсон. Потім Ставка почала втручатися - і перемоги закінчилися.
І от тепер Залужний стане винний в тому, що він не створив ворогам Аустерліц.

Оцініть ще кілька фактів. На фронті (мені це курсанти розповідають) буває що у взводах лишається по 8-10 людей. Взводами командують сержанти, а ротами - лейтенанти-піджаки, які офіцерське звання мають за результатами навчання на воєнкафедрах. На фронті банально бракує людей. Шалено бракує. А влада вже другий місяць не може прийняти закон про мобілізацію, бо трясеться над своїми рейтингами.

На фронті снарядний голод. Влада не збудувала виробництва боєприпасів (бо, мовляв, окупанти їх розстріляють), і довела стосунки з Заходом до такої межі, що допомога нам зменшилася до мінімума (і плана Б естрадно-циркова влада не має).

Залужний не може призначати керівників родів військ і напрямків - він змушений працювати з тими, кого йому дають.

От у цих умовах Залужний не зміг влаштувати ворогам Аустерліц... Я сильно сумніваюся, що в таких умовах зміг би Бонапарт.

Коли ЗЕботва почне звинувачувати у втраті Авдієвки Залужного, я дуже прошу - пригадуйте, що країною під час війни керує Верховний головнокомандувач. І це - Володимир Зеленський. Цей Верховний головнокомандувач під час війни не об'єднує країну. Він влаштував війну з керівником армії.

Повторюю, тип, який чотири рази ухилився від служби в армії, влаштував ворожнечу з генералом, який пройшов всі щаблі кар'єри від курсанта до головкома.
Вам зрозуміло, чому вже рік ми воюємо так як воюємо? Чи вони все ще мають право на помилку?

Дмитро "КАЛИНЧУК" ВОВНЯНКОТеги:команда ЗЕ, Залужний, Дмитро Калинчук- Вовнянко, широка війна


Читайте такожКоментарі (0)
avatar