реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОГЛЯД

Якби...

Зеленський заявив: "Якби Рф тоді окупувала Київ - безумовно ми би програли цю війну".

Перекладаю з зеленої на людську. Якби генерал Залужний, ще НЕ маючи на руках наказу верховного головнокомандувача на застосування сил і засобів ЗСУ, на свій страх і ризик не віддав би наказ 72-й бригаді зніматися з ППД і вирушати на Київ за добу до вторгнення - безумовно, ми програли б цю війну. Якби генерал Залужний не наказав би авіації негайно піднятися в повітря - безумовно, ми програли б цю війну. Якби Петро Порошенко не заходився забезпечувати тероборону броніками, раціями, автівками, 500-ми кулеметами ПКМ тощо - ми, безумовно, програли б цю війну.
Тощо й тощо.

Бо коли все оце сталося - стало дуже просто і гарно просторікувати як в Офісі президента (протиядерному бункері) на Єрмака не налазив бронік, Арестович бігав між вікнами з гранатометом, Татаров "убивав чеченців" і всі вони хором давилися недопареною мівіною.

І нацьковувати свою ботоферми на Порошенка і Залужного.

Дмитро "КАЛИНЧУК" - ВОВНЯНКО



Теги:Єрмак, Залужний, Дмитро Калинчук- Вовнянко, Арестович, команда ЗЕ


Читайте також






Коментарі (0)
avatar