реклама партнерів:
Головна › Новини › "Біла Хата"

Анонс газети "Сіверщина" за 4 квітня 2012 р.

04-Квіт-12 1296 0.0 0
Перший квітневий номер щотижневик «Сіверщина» починає темою виплат по вкладах громадян. Журналіст Петро Антоненко розповідає про порядок виплат і намагається знайти відповідь на питання: чи не є така турбота про вкладників черговою подачкою під вибори?

Чим живе Чернігівський радіоприладний завод? В минулому – завод гігант, у межах якого працювало 15 тисяч фахівців, «ЧеЗаРа» і нині виробляє деталі, без яких не злетить жодна ракета, яка обслуговує міжнародну космічну станцію. Інтерв’ю з виконавчим директором підприємства читайте у свіжому номері «Сіверщини».

Василь Чепурний та Анатолій Магула підготували статтю про декларації доходів, які нині вимагають від депутатів усіх сільських рад, районних, від керівників медичних і освітніх закладів. Як вони сприйняли цю новацію?

Як вберегти зуби здоровими? Поради щодо сучасної стоматології дає лікар Микола Клюйко – інтерв’ю з ним проводили слухачі зимової школи журналістики.

Традиційно в номері «Сіверщини» -- кулінарні рецепти, гумор, багато іншої довідкової інформації.Теги:5 квітня 2012, Анонс газети СіверщинаКоментарі (0)
avatar