реклама партнерів:
Головна › Новини › "Біла Хата"

Анонс Чернігівської обласної газети «Біла хата» від 14 липня 2011 року

Чи треба декларувати золоті прикраси, що знаходяться на тілі людини, при перетині державного кордону? Про це розповідає фахівець із митниці Світлана СТРИЖАК.

Що треба знати підприємцю малого та середнього бізнесу, щоб не платити «лівих» грошей працівникам контролюючих інстанцій? Конкретні поради надає юрист, голова громадської організації «Молодіжна Спілка Юристів» (м.Чернігів) Роман СЕМЕШКО.

Чому все частіше в Чернігівській області реєструються випадки появи черв’яків у тілі людини? Як убезпечити себе та оточуючих людей від цього лиха? Про це розповідають читачам тижневика лікар Чернігівської обласної санепідеміологічної станції Неллі НЕСТЕРЕНКО та провідний лікар Чернігівської міської державної лікарні ветеринарної медицини Ірина ЗМІЄВСЬКА.

Публікація «Нічна темрява над пенсійною реформою» подає актуальне інтерв’ю фахівця з пенсійного законодавства. Тут можна отримати відповіді на питання, які охоплюють широкий спектр положень нового пенсійного законодавства.

Про все це та багато іншого — в Чернігівському обласному тижневику «Біла хата».Теги:хата, обласна, анонс, газета, 14 липня, рік, Біла, Чернігівська, 2011, тижневик


Читайте такожКоментарі (0)
avatar