реклама партнерів:
Головна › Новини › "Біла Хата"

Анонс Чернігівської газети «Біла хата» від 8 грудня 2011 року

Чому сьогодні в нашому суспільстві відроджується те, що колись висміювали й називали пережитком минулого поети-революціонери: пристосовництво, обивательщина, міщанство, бюрократизм, байдужість? Натомість уже «не в моді» втілення позитивно-гуманістичних ідеалів… Про це розмірковує журналіст у рубриці «Точка зору».

Віднедавна військові пенсії визначаються по-новому. Актуальне інтерв’ю з цього приводу надає фахівець із пенсійних питань.

Чи можна скасувати усиновлення? Які перепони при цьому існують? Роз’яснення надає головний спеціаліст відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Головного управління юстиції в Чернігівській області Вікторія Аксьон.

Як зцілити хребет без медичних препаратів, знає цілителька з хутора Горбаха Городнянського району Анастасія Григорівна Кондренко.

Про «просте» лікування ангіни ділиться з читачами тижневика Катерина Горбач із села Ряшки Прилуцького району.

Про сузір’я Оріон, яке допомогло врятуватися декільком людям, розповідає очевидець Валентин Шабельник із Чернігова.

Тижневик «Біла хата» пропонує читачам різноманітні кулінарні страви до Різдвяного посту, а також цікавий матеріал про ворожіння у ніч на Андрія Первозванного — 13 грудня.Теги:консультації, 8 грудня, Чернігів, анонс, газета, Біла хата, поради, 2011, тижневик


Читайте такожКоментарі (0)
avatar