реклама партнерів:
Головна › Новини › "Біла Хата"

Анонс чернігівської газети «Біла хата» від 20 вересня 2012 року

Як захиститися від злих сил? Вірити чи ні впливу біоенергетичного поля? У чому полягає сила кабалістичного знака, який спеціально для читачів вміщується на сторінках тижневика. Про це — розповідь майстра екстрасенсорної практики та магічних мистецтв, фахівця вивчення впливу біоенергетичного поля. Не пропустіть!

Чи оподатковується сума матеріальної допомоги? В цьому обізнані, як ніхто, працівники податкової служби, які на сторінках газети дають відповіді на запитання.

Рубрика «Зоосвіт» для тих, хто утримує вдома птицю, кролів та собак. Для їх господарів необхідні консультації надають лікарі ветеринарної медицини.

У гостинах однієї сім’ї — сестер-майстринь, які проживають у селі Козари Носівського району, побував кореспондент газети.

Із першої миті життя схиляються над нами обличчя матерів. У тривозі й любові, у замилуванні й надії вдивляються мами у своїх дітей, сподіваючись і прагнучи щастя для них. Зворушлива невигадана історія з життя для тих, хто цікавиться долею людей.

Такі основні теми обласного тижневика «Біла хата» від 20 вересня.Теги:20 вересня, консультації, Чернігів, газета, Біла хата, поради, тижневик, 2012


Читайте такожКоментарі (0)
avatar