реклама партнерів:
Головна › Новини › Споживач
Алкогольний сурогат не потрапить на новорічний стіл
26-Груд-14 961 0.0 1
Оперативники головного управління Державної фіскальної служби у Чернігівській області проводять комплекс заходів з протидії тіньовому виробництву та обігу підакцизних товарів. Адже на місцевому ринку має бути легальна продукція зі сплаченим акцизним податком.

Як повідомив начальник оперативного управління Павло Бойправ, оперативні співробітники встановили, що мешканець Чернігова за місцем проживання організував підпільний цех, в якому виготовляв та реалізовував алкогольний сурогат, маскуючи його під відомими алкогольними вітчизняними брендами.

Власник підпільної гуральні використовував спирт невідомого походження. На пляшках та пробках були нанесені логотипи відомих українських виробників. Марки акцизного податку були з візуальними ознаками підробки. Горілка за допомогою спеціального апарату пакувалася в пластикові ящики подібно, як це роблять на заводах.

Під час обшуку за місцем розташування підпільного цеху виявлено 500 літрів спирту, 162 скляні пляшки горілки з етикетками відомих українських виробників, близько 2 тисяч пробок та дозаторів, 2 пристрої для закупорювання пляшок, пакувальні пристрій та плівка, пластикові шланги та лійки, близько 2 тисяч порожніх пляшок з етикетками різних виробників лікеро-горілчаної продукції та інше майно.

За даним фактом слідче управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Чернігівській області розпочало кримінальне провадження за ознаками злочину, що кваліфікується за ч.2 ст.204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення шляхом відкриття підпільних цехів або з використанням обладнання, що забезпечує масове виробництво таких товарів).

Проводяться заходи щодо виявлення каналів надходження спирту, місць реалізації фальсифікату й установлення повного кола осіб, причетних до незаконної діяльності.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:акциз, сурогат алкоголю, ДФС у Чернігівській області, підпільна гуральня, фальсифікат


Читайте такожКоментарі (1)
avatar
0
1
Спрощена система підприємництва у цій сфері та відсутність реєстрації у виробничих асоціяціях сприяє цьому. Отже, подолати тіньову економіку - джерело корупції можна тільки через формування структурованого бізнес-середовища.
avatar