реклама партнерів:
Головна › Новини › КРИМІНАЛ

Аферист і диверсант

Багатолітнє журналістське розслідування мене знову вивело на одіозного міжнародного торговця зброєю, агента російських спецслужб, колишнього киянина з житлового масиву "Нивки" Дмитра Стрешинського.

Поживу для роздумів та аналізування тіньових зв’язків так званих міжнародних «бізнесменів» у сфері торгівлі зброєю додало потужне розслідування групи Христо Грозєва, який «докопався» до таємних оборудок (серія вибухів, отруєнь і т. д. і т.п) подружжя Миколи та Олени Шапошникових, агентів російського головного розвідуправління.
Шапошникови приїхали до Чехії на початку 1990-х років. Влада цієї країни підозрює їх у причетності до вибухів на складах боєприпасів у Врбетіце 2014 року.

Судячи з розслідування Христо Грозєва, в Чехії було засилля російської агентури, диверсантів. Йдеться і про Грецію, Австрію, інші країни. Тому зрозуміло, що з урахуванням такого «плацдарму» Дмитро Стрешинський міг не випадково обрати Чехію.

Саме в Чехії цей аферист і вигулькнув сьогодні зі своїм «бізнесом» у сфері торгівлі зброєю. Як і агент ГРУ Микола Шапошников він видає себе за «білого і пухнастого, «чесного» бізнесмена!

Стрешинський сподівається, що всі забули, як на початку 1990-х вивозив з України по фальшивих документах тисячі тон снарядів, мін, ракет, патронів, як його зафрахтоване судно затримали в Адріатиці спецпризначенці НАТО, як його судили в Італії… Сподівається, що забули про його зв’язки з колишнім резидентом російського ГРУ в Україні, державним зрадником Андрієм Деркачем, російським агентом, зрадником Вадимом Рабіновичем на псевдо «Жолудь», про їхні зустрічі-переговори в москві… Але ж ми, журналісти, нічого не забули! І про його рідного братика - російського мільярдера, підсанкційного Івана Стрешинського, топ-менеджера путінського олігарха Алішера Усманова також не забули Отож скоро - цікавий матеріал: Стрешинський у Чехії.

Леонід ФРОСЕВИЧТеги:Рабинович, Леонід Фросевич, агенти Москви, Деркач


Читайте такожКоментарі (0)
avatar