реклама партнерів:
Головна › Новини › МЕДИЦИНА

5 років боротьби зі СНІДом у Чернігові

1 грудня 2010 року в обласному центрі з профілактики та боротьби із СНІДом відбулися заходи, присвячені Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом та 5-річчю з дня заснування закладу.
У заходах взяли участь заступник голови облдержадміністрації Тканко В.М., начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Ященко В.І., голова обкому профспілки працівників охорони здоров’я Потапко П.І., директор та заступник директора обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, головні лікарі обласної лікарні, обласного наркологічного диспансеру, обласної станції переливання крові, Чернігівської міської лікарні №1, представники державного департаменту України з питань виконання покарань в Чернігівській області, голова правління Чернігівського обласного відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом» та інші.
Головний лікар обласного центру з профілактики та боротьби із СНІДом Дейкун М.П. нагадав історію створення закладу, розповів про сьогоднішні успіхи і досягнення по наданню допомоги ВІЛ-інфікованим в області, плани та перспективи на майбутнє.
Із словами привітання з 5-ою річницею створення обласного центру з профілактики та боротьби із СНІДом до колективу звернувся заступник голови облдержадміністрації Тканко В.М., який зазначив, що боротьба із соціально небезпечними хворобами, насамперед, із ВІЛ-інфекцією/СНІДом, є пріоритетним напрямком соціально-економічного розвитку території, як на державному, так і на регіональному рівнях, питання протидії визначені як стратегічно важливі. Масштаби захворюваності та швидкість розповсюдження ВІЛ-інфекції породжують особливу соціально-психологічну ситуацію у суспільстві, а отже потребують уваги не лише медиків, а й всієї громадськості, партнерства між усіма зацікавленими управліннями, службами, відомствами та громадськими ВІЛ-сервісними організаціями у вирішенні проблемних питань з ВІЛ/СНІДу в області. За сумлінну працю та високий професіоналізм заступник голови облдержадміністрації Тканко В.М. вручив Подяку голови облдержадміністрації лікарю-терапевту ОЦПБ зі СНІДом Откидач І.І., яка працює в закладі із перших днів його заснування.
Начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Ященко В.І.
у виступі наголосив, що суспільство мусить знати - хвороба невиліковна, але завдяки сучасним лікарським засобам продовжується тривалість життя, зусилля спрямовуються на підвищення якості життя. ВІЛ-інфіковані та хворі на СНІД є повноцінними членами нашого суспільства і потребують особливої підтримки та толерантності. Кращих працівників закладу начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Ященко В.І. нагородив Почесними грамотами управління охорони здоров’я облдержадміністрації та обласного комітету профспілки працівників охорони здоров’я.
Голова правління Чернігівського обласного відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом Мойсеєнко А.В. подякувала працівникам центру за плідну співпрацю і дружню підтримку та вручила головному лікарю ОЦПБ зі СНІДом Дейкуну М.П. медаль-відзнаку «Ми - чемпіони і ви також».
З вітальними словами, побажаннями успіхів у роботі звернулися до присутніх головні лікарі обласних медичних закладів та перший головний лікар ОЦПБ зі СНІДом Гончаренко В.А.
У ході проведення заходів заступник голови обласної державної адміністрації Тканко В.М. та запрошені оглянули і ознайомилися із організацією роботи поліклінічного відділення та лабораторії діагностики ВІЛ-інфекції обласного центру з профілактики та боротьби із СНІДом. Були намічені конкретні заходи щодо подальшого розвитку матеріально-технічної бази закладу для забезпечення якісними та доступними ВІЛ-сервісними послугами населення області.

Обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом
Теги:Чернігів, СНІД


Читайте такожКоментарі (0)
avatar