Менше народжуємо
![](http://siver.moy.su/_nw/19/s94753.jpg)
Програмою опитування було передбачено вивчення питання щодо процесів народжуваності жінками у віці 15 років і старше. Підсумки дослідження свідчать, що серед опитаних жінок 83,4% народжували дітей. Найбільше народжували двох дітей – 47,4%, одну дитину народили майже 37,2% опитаних жінок, трьох дітей – 12,0%, чотирьох –2,1%, п’ять і більше – 1,3%. Найчастіше першу дитину народжували у віці 20-24 років (60,3%), у 25-29 років – 19,6% жінок, у віці 15-19 років – 14,4%.
Слід відмітити, що за останній рік серед жінок України, які народжували дітей, дещо збільшилася частка таких, які народили лише одну дитину, і дещо зменшилася частка матерів, які народили двох і більше дітей. Така тенденція спостерігалася як серед міських, так і серед сільських жінок.
Коментарі (0) |