Вітання із Великоднем Олега Обушного
![](http://siver.moy.su/_nw/19/s43816.jpg)
«Шановні земляки!
Христос Воскрес! Зійшов благодатний Святий Вогонь в Єрусалимському храмі Воскресіння, символізуючи Велику Перемогу життя над смертю.
З почуттям щирої радості сердечно вітаю Вас із Великим святом Світлого Христового Воскресіння!
В ці світлі Великодні дні кожен з нас по особливому відчуває й розуміє безмірну глибину Господніх Заповідей, а душею й серцем сповнюється любов’ю до ближнього і рідного краю.
Бажаю Вам високого Божого Благословення, міцного здоров’я, благополуччя, миру, добра, невичерпної життєвої енергії, оптимізму, успіхів в ім’я Православної Віри і Духовного розвитку України», - зазначив у своєму вітальному слові до земляків Олег Обушний.
Відділ інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю
виконавчого апарату Чернігівської обласної ради
Коментарі (0) |