реклама партнерів:
Головна › Новини › Захоплення

Гоголівка

Містика творчості у кожному з нас,
вона поруч у будь-який час, вона з нами у поєднанні з містикою міста і таємничим проникненням його у нашу підсвідомість.
Якщо ти хочеш опинитися на перетині двох містичних світів, тоді твій шлях саме до Гоголівки.

Триває реєстрація учасників Другого літературно-мистецького фестивалю «Гоголівка. Четвертий літературний вимір», що відбудеться у Ніжині 11 та 12 квітня цього року.

Ідея проведення заходу належить філологічному факультету Ніжинського державного університету ім. М. Гоголя. Перший фестиваль було огранізовано силами студентів, членів молодіжного парламенту, а також за підтоимки мера міста. Торік на фестиваль завітали Сергій Пантюк, Володимир Борисов, Олег Романенко та інші літератори.
Нинішні учасники можуть зареєструватися за телефоном 8 066 292 16 55 або написавши на електронну адресу [email protected]

Про «таємниці» розповідає його організатор Оля Роляк-Савчук
- Які «Родзинки цьогорічного фестивалю?
Родзинок цього року буде багато, наприклад - студія "Антресоля"(Київ) привозить свою виставку «Прірва» Гоголя, приїздить «Сліва – фест» та «Літфорум», буде ярмарка –продаж власноруч виготовлених виробів.
Сюрпризи очікуватимуть на кожному кроці;) Тільки хто ж про них зараз розкаже?:)
Підготовка іде просто таки скаженними темпами. Багато зацікавлених, нам телефонують, пишуть, хочуть взяти участь багато молодих поетів з різних міст України.
Лише успіхи! Надіємось, що так буде і надалі.
- Кого з митців ми ам зможемо побачити?
Побачите багато молодих, творчих, талановитих, а також С.Пантюка, Т.Малковича, А.Дністрового, Р.Кухарука, О.Яблонську та багато інших, які ще просто не визначилися, чи зможуть бути, але дуже б хотіли!
Олександр ЯСЕНЧУК

Коментарі (0)
avatar