реклама партнерів:
Головна › Новини › Гаряча точка

В єдиному пориві проти Мазепи -- комуністи, регіонали та "ЄЦ"

Проти вулиці Мазепи в Чернігові регіонали, комуністи і навіть єдиноцентристи

Комісія Чернігівської міської ради з упорядкування найменувань вулиць розглянула звернення обласної організації Української народної партії щодо перейменування вулиці 50 років СРСР на вулицю гетьмана Мазепи. Вісім з дев’яти присутніх на засіданні комісії проголосували проти того щоб змінити назву вулиці. Традиційно на засіданні найбільш одіозні висловлювання стосовно „зрадника” Мазепи надходили з вуст депутата-регіонала Віктора Демшевського.

Роз’яснення представника УНП, історика Андрія Глухенького щодо внеску історичної постаті Мазепи в розвиток Чернігівського краю взагалі не бралися до уваги. Відомий своїми комуністичними настроями почесний громадянин Чернігова Герард Кузнєцов апелював до нього з тим що він пройшов війну й точно знає, що такі історичні діячі як Мазепа, Виговський, Шухевич зрадники.

Вельми цікавою виявилася й позиція начальника управління міської ради з питань ЖКГ й за сумісництвом голови Новозаводської районної організації партії Єдиний Центр Вадима Антошина. Він визначив, що питання перейменування вулиць носять політичний характер, а отже повинні розглядатися в позавиборчий період. Вадим Антошин, самотужки навіть „встановив” початок президентських передвиборчих перегонів. Назвав дату 1 квітня. Пропозицію пана Антошина (який ще не так давно був товаришем Антошиним – членом СПУ) комісія прийняла за основу й проголосувала.

Члени комісії, які були присутні на засіданні та голосували проти вулиці Мазепи в Чернігові:
Шеремет Олег Семенович -- секретар міської ради,
Васюта Олег Павлович -- начальник міського відділу культури,
Антошин Вадим Леонідович -- начальник управління житлово-комунального господарства,
Демшевський Віктор Федорович -- керівник "Чернігівбуду",
Кузнєцов Герард Олексійович -- ветеран-комуніст,
Кібальник Світлана Миколаївна,
Соломаха Ірина Григорівна -- керівник прес-служби міської ради,
Голуб В’ячеслав Львович -- службовець міської ради.

Ігор Левенок


Коментарі (0)
avatar