реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

10 відсотків чернігівських вчителів можуть звільнити

З понеділка, 8 листопада, невакцинованих освітян можуть відсторонити від посади без збереження заробітної плати. Таких у Чернігові не більше 10 відсотків. Про це повідомляє Суспільне з посиланням на заступницю начальника управління освіти міськради Олену Горну, пише «Час Чернігівский».

За її словами, вже 5 листопада, працівників ознайомили з наказом про те, що вони будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати до усунення причин.

“Відповідно до Наказу обов’язковим щепленням проти COVID-19 підлягають працівники: центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів, місцевих державних адміністрацій та їхніх структурних підрозділів та закладів освіти. Зазначу, що працівники вказаних організацій потрапили у цей перелік, у першу чергу для забезпечення безперебійної та безпечної роботи органів виконавчої влади на національному та місцевому рівнях та закладів освіти”, – заявив на брифінгу у столиці головний санітарний лікар Ігор Кузін.

Таке звільнення є абсолютно незаконним і перший же суд, в який звернуться звільнені, стане на їх сторону. А про удар влади по системі освіти в Чернігові годі й казати...Теги:Моз, вакцинація, звільнення з роботи


Читайте такожКоментарі (0)
avatar