реклама партнерів:
Головна › Новини › Гаряча точка

Велика вода: Радуль пересідає в човни!

Як повідомляє Чернігівське обласне управління МНС, внаслідок підйому рівня води в р. Снов порушено транспортне сполучення між селами Великий Дирчин та Малий Дирчин (Городнянський район).

Дамба, через яку здійснюється сполучення між селами, переливається водою на 7 ділянках загальною довжиною 300м. Будинки та садиби у с. Малий Дирчин не підтоплені. Сполучення між селами забезпечується за допомогою човнів.

У зв'язку з початком процесу руйнування льодового покриву на р. Десна і підйомом рівнів води з 27 березня 2010 року порушене транспортне і пішохідне сполучення 4 населених пунктів Менського району, що знаходяться на лівому березі р. Десна з районним центром (с. Остапівка – проживає 115 жителів, с. Червоний Маяк - проживає 41 житель, с. Куковицьке - проживає 1 житель, с. Червоні Луки - проживає 28 жителів).

Жителям сіл дозволений перехід по залізничному мосту до смт Макошине, продукти та товари першої необхідності завозяться один раз на тиждень.

Припинене пряме сполучення з райцентром населених пунктів Пекарівської сільської ради (сіл Пекарів, Кнути, Костирів, Синютин) Сосницького району. Транспортне сполучення з райцентром даних населених пунктів здійснюється через смт Короп.

Доставка хлібобулочних виробів до сіл Пекарівської сільської ради здійснюється в об’їзд через смт Короп Сосницьким хлібокомбінатом райспоживспілки, товарів першої необхідності та продовольчої групи – раз на тиждень Сосницькою райспоживспілкою, а також 3 підприємцями.

В зв’язку з льодоходом в р. Десна з 30 березня був розведений понтонний міст через р. Десна біля м. Новгород-Сіверський. 2 квітня міст тимчасово зведено, але під’їзд до понтонного мосту на автодорозі Бирине-Новгород-Сіверський з боку с. Бирине перелитий повеневими водами, тому автомобільне сполучення з населеними пунктами Биринської сільської ради (с. Бирине, с. Прокопівка, с. Підгірне) здійснюється через м. Шостка Сумської області.

В зв’язку з льодоходом з 1 квітня розведений понтонний міст через р. Сейм біля с. Осіч Бахмацького району. Автомобільне сполучення з с. Осіч здійснюється по дорозі Каціри-Осіч.

Внаслідок підйому рівня води в р. Дніпро в смт Радуль Ріпкинського району по вулицях Дніпровська та Новикова, провулках Паромний і Кірова утворився шар води до 35 см. Ускладнено сполучення з центром смт Радуль 25 дворів, де мешкає 40 чол. Сполучення здійснюється за допомогою човнів.

Питання життєзабезпечення знаходяться під контролем селищної ради. Рішенням Ріпкинської райдержадміністрації створено необхідних запас пально-мастильних матеріалів, укладені договори з приватними власниками моторних човнів. Подвір’я та будинки не підтоплені. Діти шкільного віку (5 учнів) будуть доставлятися до школи разом з батьками за допомогою човнів. Ситуація контролюється.

Життєдіяльність населення забезпечується.
Теги:Городнянський район, човни, льодостав, паводок, Десна, Радуль, мости


Читайте такожКоментарі (0)
avatar